10000mAh Mi Power Bank 3 Ultra Compact

3,290 L

Ky power bank ka kapacitet 1000 mAh, të mjaftueshëm për ta karikuar smartfonin tuaj tri herë. Mund të karikoj deri në tri pajisje të ndryshme në të njëjtën kohë pasi është i pajisur me 2 porta dalëse USB-A dhe një USB-C. Ka përmasa aq të vogla saqë mund ta mbani në xhep.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

Specifications

Product model no.
PB1022ZM

Input port
USB-C/Micro-USB

Working temperature
41℉ to 95℉

Power bank conversion rate
74% (5V/3A)

Battery type
Lithium-ion polymer battery

Output port
USB-A/USB-C

Charging time
Approximately 3.5 hours (PD 24 W charger or above, C to C cable)
Approximately 6 hours (5V/2A charger, included cable)

Battery power
37 Wh, 3.7 V, 10000 mAh

Input parameters
USB-C 5V=3A, 9V=2.5A Micro-USB 5V=2A, 9V=2A

Product dimensions
3.54 × 2.52 × 0.96 inch

Rated capacity
5500 mAh (5V/3A)

Output parameters
22.5 W MAX
Multiple ports 5V=3A
USB-A
5V=2.4A, 9V=2.5A MAX
12V=1.85A MAX
USB-C
5V=3A, 9V=2.5A MAX
12V=1.85A MAX

Informacion mbi Paketimin

10000mAh Mi Power Bank 3 Ultra Compact ×1
USB-A to USB-C Cable ×1
User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim