10000mAh Mi Wireless Power Bank

5,990 L

Power Bank  me kapacitet 10.000 mAh. Mund të karikoj deri në tri pajisje njëkohësisht (një me anë të karikimit pa kabllo dhe dy të tjera nëpërmjet portave USB).  Është universale, pra mund të karikoj çdo lloj smartoni. Suporton karikimin e shpejtë 10W dhe gjithashtu mund ta merrni me vete dhe gjatë fluturimeve tuaja.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Design

Product specifications

Product number PLM11ZM

Battery type Lithium Ion Polymer Battery

Battery power 37Wh 3.7V 10000mAh

Rated capacity 6000mAh(5V / 3A)

Input interface USB-C

Output interface USB-A / USB-C

Input parameters 5V3A 9V2A 12V1.5A

Wireless output 10W MAX

Wired output USB-A:5V2.4A 9V2A MAX 12V1.5A MAX
USB-C:5V3A 9V2A MAX 12V1.5A MAX

Dual port output 5V3A MAX

Operating temperature 5℃ ~ 35℃

Dimensions: 147.9 × 71.6 × 18.4mm

Induction distance ≤ 5mm

Charging time: Approximately 4 hours (9V/2A 12V/1.5A charger, included in the package)
Approximately 6 hours (5V/2A charger, included in the package)

Pack includes

Informacion mbi Paketimin

10000mAh Mi Wireless Power Bank x 1

USB cable × 1

User manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim