Shihni shportën “Mi Wireless Outdoor Security Camera 1080p Set” u shtua në shportën tuaj.

Amazfit GTR Lite 42mm

16,900 L

Ore smart me ndjesine e ores analoge. Ka ekran Super AMOLED me te cilin mund te shihni qarte edhe ne kohe me shume diell. Eshte rezitente ndaj pluhurave dhe ujit deri ne 50 meter. Vjen me funksione te ndryshme si, monitorimi i rrahjeve te zemres, gjumit, hapave dhe aktiviteteve te ndryshme. Bateri qe zgjat deri ne 12 dite me nje karikim te vetem.

Choose according to the configuration you want:
Color

Pink
White
Black
Red
Specs
SIZE

42.6 x 42.6 x 9.2 mm

WEIGHT

Approx. 25.5g

WATER & DUST RESISTANCE GRADE

5 ATM

SCREEN

1.2″ AMOLED, Resolution 390×390, 326 ppi, Always-On Display

TOUCH SCREEN

Corning Gorilla 3 tempered glass + Anti-fingerprint coating

STRAP WIDTH

20 mm

SENSORS

BioTracker PPG biological tracking optical sensor, 6-axis acceleration sensor, 3-axis geomagnetic sensor, Air-pressure sensor, Capacity sensor, Ambient light sensor

POSITIONING

GPS+GLONASS

CONNECTIVITY

BT5.0 BLE

BATTERY

195mAh LiPo

CHARGING METHOD

Magnetic charging base, 2Pin Pogo Pin charging

THEORETICAL CHARGING DURATION

Approx. 2 hours

BATTERY LIFE

Typical usage scenario: 12 days
Basic watch mode: 34 days

BODY MATERIALS

Metal, microcrystalline zirconium ceramics, polymer materials

SUPPORTED DEVICES

Android 5.0 and above, iOS 10.0 and above

Package Contents

Magnetic charging base, user manual

Informacion mbi Paketimin

1 x smart watch

1 x Magnetic charging base,

1 x User manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim