Mi 2K Gaming Monitor 27″

54,990 L

Monitor lojrash me madhësi 27 inç, gamë të gjerë ngjyrash dhe rifreskim të shpejtë për eksperiencën më të mirë të të luajturit. Kombinimi i rezolucionit 2560×1440 dhe ekranit 27″ e bëjnë më të qartë çdo lëvizje të kundërshtarit tuaj. Imazhet ultra të qarta dhe të rafinuara ju mbajnë gati për sulmet e armikut në çdo kohë. Gjithashtu modaliteti i dritës së ulët blu mund të filtrojë dritën blu me valë të shkurtër që është e dëmshme për sytë, duke reduktuar tendosjen e syve dhe duke ju lejuar të punoni rehat.

Ka stok

Black

Product Specifications

Model no.
XMMNT27HQ

Rated voltage
100–240 V~

Rated current
1.5A

Screen size
27 inches

Recommended resolution
2560 × 1440

Maximum resolution
2560 × 1440

Visible area (diagonal)
68.6 cm

Response time
1ms (IMBC), 4ms (GTG)

Refresh rate
165Hz

Color gamut
95% DCI-P3, 100% sRGB

Number of colors
16.7 million

HDR
VESA DisplayHDR™ 400

Contrast
1000:1 (TYP)

Rated power
35W (TYP), 75W Max

Dot pitch
0.2331 (H) × 0.2331 (V)

Operating temperature
0°C to 45°C

Net weight
6.53kg

Operating humidity
20% RH-80% RH

Dimensions
609.44 (L) × 200.00 (W) × 461.25 (H)mm

Stand
Supports vertical adjustment/tilting/rotating/portrait mode/wall mounting (75 × 75mm)

Number and type of ports
DP 1.4 port × 1
HDMI 2.0 port × 2
USB IN port × 1
USB 3.0 port × 2
AUDIO port × 1
AC In cable port × 1

Informacion mbi Paketimin

1 x Monitor

1 x Powwer Cable

1 x Muanual

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim