Mi 360° Camera (1080p)

6,090 L

Kamera e sigurisë Mi 360 1080p përdor teknologji të avancuar Full HD për pamje dhe imazhe sa më të qarta. Është e pajisur me lente F2,1 të cilat mndësojnë pamje të qarta edhe në ambjente me pak dritë. Ndjehuni gjithmonë të sigurt!

Ka stok

White

Specifications

Model
MJSXJ10CM

Aperture
F2.1

Resolution
1920×1080

Expandable memory
Micro SD card (up to 32 GB)

Working temperature
-10℃一40℃

Wireless connectivity
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz

Net weight
254g

Power input
5V/2A

Angle of view
110°

Dimensions
108×75×75mm

Compatible with
Android 4.4, iOS 9.0 and above

Package contents
Mi 360° Camera (1080p)
Charging cable ×1
Wall mounting kit ×1
User manual ×1
Warranty notice ×1

Informacion mbi Paketimin

Mi 360° Camera (1080p)
Charging cable ×1
Wall mounting kit ×1
User manual ×1
Warranty notice ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim