Mi 5-Blade Electric Shaver

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

9,490 L

Kurse 1,500 L

Performanca e jashtëzakonshme, besimi dhe qetësia gjatë gjithë ditës nis me detajet e vogla në mëngjes. Makina elektrike e rrojes Mi 5-Blade përmban një motor inovativ me pezullim linear magnetik që i jep fuqi konstante kokës lundruese gjithëdrejtuese. Këto veçori të fundit ju japin më shumë kontroll për një rruajtje më të pastër dhe më të lehtë. Është kundra ujit dhe ka jetëgjatësi baterie deri në 90 minuta përdorimi.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 21%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,300 L
4,990 L
Ofertë!
- 17%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,000 L
4,790 L

Black

Specification

Product name
Mi 5-Blade Electric Shaver

Product dimensions
H 157mm × W 62.5mm × D 46mm

Net weight
235g

Rated power
10W

Rated operating voltage
3.7V ⎓

Rated charging voltage
5V ⎓

Charging time
2h

Waterproof rating
IPX7

Packing list

Shaver ×1

Blade head protective cover ×1

Charging cable ×1

Cleaning brush ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Shaver ×1

Blade head protective cover ×1

Charging cable ×1

Cleaning brush ×1

User manual ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim