Mi 50W Wireless Charging Stand

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

7,490 L

Kurse 2,500 L

Shijoni kënaqësinë e të karikuarit pajisjet tuaja celulare shpejt dhe sigurt me Wireless Charging Stand 50W. Ka dalje 500W dhe dizajn modern.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black

SPECS
Product Name
Xiaomi 50W Wireless Charging Stand
Model No.
MDY-12-EN
Input Parameters
5-20V ⎓ 3.25A Max
Output parameters
50W Max

Informacion mbi Paketimin

Xiaomi 50W Wireless Charging Stand × 1
Quick Start Guide × 1
Warranty Card × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim