Mi Air Purifier Filter Anti-Formaldehyde

4,990 L

Filter ajri per pajisjet Xiaomi Purifier. Filter me efikasitet te larte, i perbere me 3 shtresa: Rrjete filter, Filter H11 dhe Filter karboni. Mund te largoje nga ajri deri ne 99.99 % te bakterieve, copeza PM2.5, polenin e bimeve dhe pluhurat e ndryshme. Keshillohet te nderrohet cdo 6 muaj per performance sa me te mire. I pershtatshem per te gjithe modelet e pastrueseve te ajrit Xiaomi.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

App

Mi Home

Design

360° cylindrical design

Informacion mbi Paketimin

1 x Filter

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim