Mi Aluminum Rollerball Pen

599 L

Stilolaps Xiaomi. I perbere me materiale shume cilesore. Me trup alumini dhe eshte rezistent ndaj ndryshkut. Pas mbarimit te bojes mund te rimbushet. 

 

S’ka stok

Color

White

Size

97 x 4mm

Weight

2.1g

Writing Length

≥400m

Write Diameter

0.5mm

Informacion mbi Paketimin

1 x Pen

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim