Mi Bluetooth Speaker Basic 2

4,900 L

Xiaomi ka lançuar boksin me Bluetooth për t’u dhënë përdoruesve të tij eksperiencën më të mirë muzikore qoftë në shtëpi ose jashtë. Me bas të fuqishëm dhe audio me kualitet të lartë. Është i pajisur me bateri me kapacitet  deri në 1200mAh.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Exterior

Name Mi Bluetooth Speaker Basic 2

Dimensions 154.5mm × 60mm × 25.5mm

Specifications

Bluetooth V4.2

 

Ideal range ≤ 10m

 

Frequency range 2402 MHz — 2480 MHz

 

Supported audio A2DP, AVRCP, HFP

 

Charging5V  1A

 

Continuous playback10 hours (40% volume)

 

Rated power 2.5w × 2

 

Speaker impedance 3 Ω

 

Frequency response range 100Hz — 18KHz

 

Package Contents Speaker x 1 , User Manual x 1

Informacion mbi Paketimin

Speaker x 1 ,

User Manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim