Mi Bluetooth Speaker MDZ-26-DB

4,890 L

Me një dizajn unik MDZ-26-DB vjen për t’u dhënë përdoruesve të tij eksperiencën më të mirë muzikore qoftë në shtëpi ose jashtë. Boksi suporton lidhjen me Smartphon-a, tableta, televizor, laptop etj. Është i lehtë dhe mund ta merrni kudo me vete për të shijuar muzikën tuaj të preferuar.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Blue
Gold
GENERAL

Maximum power output

3W x 2 (4ohm, THD < 1%)

Loudspeaker

Φ36mm, Driver x 2

Channels 2.0

Bluetooth version 4.0

Microphone

Hands-free phone microphone x 1

Frequency response

(-10dB) 85Hz – 20KHz

Battery capacity / voltage

1500mAh 3.8V

Battery recharging time

2.5 hours

Battery life

8 hours (65dBA / 1m pink noise)

USB power input

5V 2A

Operating temperature

0°C – 45°C

Dimensions

168mm x 24.5mm x 58mm

Weight

270g

Informacion mbi Paketimin

1 x Bluetooth Speaker

1 x User guide

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim