Mi Casual Backpack

2,600 L

Nese jeni gjithe kohen ne levizje, kjo eshte canta perfekte per ju. Rezistente ndaj ujit dhe shume e forte. Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate kohes qe jeni duke udhetuar. 

Choose according to the configuration you want:
Color

Blue
Black
Specs
Product Mi Casual Backpack
Dimensions(LxWxD) in cm 41 x 28.5 x 16.5
Capacity(in litres) 19L
Net Weight 400g
Color Black
Material 100% Polyester
Lining 100% Polyester
Compatible Laptop Size 15.6 inch
Bag Opening Mode Zip

Informacion mbi Paketimin

1 x Backpack

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim