Mi Electric Toothbrush T500

IDE DHURATASH

6,490 L

Furce dhembesh nga Xiaomi, dridhje me frekuence te larte 31000 here ne minute dhe force 230gf.cm. Pastroni dhembet ne menyren me te thjeshte te mundshme dhe me efikasitet te larte. Koke anti ndryshk dhe anti gerryerje nga uji. Rezistente ndaj ujit. Vetem nje buton ndezje dhe fikje. Menyra te ndryshme te te pastruarit te dhembeve te ndryshueshme sipas deshires. Aftesi pershtatese sipas menyres me te cilen po leviz furca. Karikim me induksion. Mund te lidhet gjithashtu edhe me aplikacionin Mi Home per te perditesuar programin e furces por edhe per te bere ndryshime sipas deshires. 

Ka stok

Mi Electric Toothbrush head (Gum Care)

Koka për furçën elektronike të dhëmbëve nga Xiaomi për mbrojtjen dhe higjenën e gojës suaj. Çdo furçë është e sterilizuar dhe paketuar me kujdesin më të madh. Janë të buta dhe nuk i dëmtojnë aspak mishrat e dhëmbëve. Perfekte për modelet e furçave T300 dhe T500.

Mi Smart Electric Toothbrush T500

Basic Specifications
Handle size
L 187.5 mm, 28.5 mm
Rated voltage
3.7 V
Waterproof rating
IPX7
Handle net weight
113 g
Product model no.
MES601
Handle color
White
Rated power
2 W
Charging time:
16 hours or more
Standards implemented
GB4706.1-2005
GB4706.59-2008
Q/SKS 001-2017
Waterproof rating
IPX7
Charging method
Inductive charging
Charging dock net weight
62 g
Package contents illustrations
Brush head x1
Brush head protective
cover x1
Color ring x3
Brush handle x1
Power shaft protective
cover x1
Charging dock x1
User manual x 1

Informacion mbi Paketimin

Brush head x1
Brush head protective
cover x1
Color ring x3
Brush handle x1
Power shaft protective
cover x1
Charging dock x1
User manual x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim