Mi Home Security Camera 1080P Magnetic Mount

3,990 L

Mbrojtje e plotëe në shtëpi falë kamerës së sigurisë nga Xiaomi. Vendoset në çdo sipërfaqe metalike ose në mur me anë të mbajtëses me magnet. Kënd prej 170 gradësh dhe cilësi rregjistrimi 1080p. Pajisur me Night Vision për një pamje sa më të qartë natën. Gjithashtu është e pajisur edhe me mikrofon dhe boks për audio. Lidhja bëhet nëpërmjet internetit dhe kamera është e pajisur me antenë wifi 2.4G. Ruajtja e materialeve të filmuara mund të ruhet në kartë memorie ose në hapsirë virtuale. Menaxhohet shumë thjeshtë nga celulari juaj me anë të aplikacionit Mi Home.

Ka stok

White
Type

Smart IP Camera

 

Model

MJSXJ02HL

Size

60*48*67.5mm

 

Resolution

1080P

Lens Angle

170°

 

Wireless Connections

WIFI IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

 

Storage Function

Micro SD Card (32GB Max)

 

Support System

Android 4.4 or iOS9.0 or Above

 

Rated Input

5V/1A

 

Focal Length

2.52mm

 

Video Encoding

H.265

 

Operating Temperature

0℃-50℃

 

Package Contents

1 x Xiaomi Mijia 1080P 170° Smart IP Camera
1 x Plug Charger
1 x Charging Cable
1 x Wall Sticker

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Home Security Camera 1080P Magnetic Mount

1 x Cable

1 x Adhesive sticker

1 x Power adapter

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim