Shihni shportën “Xiaomi Router Pro AC2600” u shtua në shportën tuaj.

Mi Home Security Camera 360°1080P

4,990 L

Kamera e sigurisë Mi 360 1080p përdor teknologji të avancuar Full HD për pamje dhe imazhe sa më të qarta. Është e pajisur me lente F2,1 të cilat mndësojnë pamje të qarta edhe në ambjente me pak dritë. Ndjehuni gjithmonë të sigurt!

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Appearance

Specifications

Product dimensions:

78 x 78 x 118mm

Net weight:

239g

Power input:

5V2A

Lens angle:

110°

Resolution:

1080P

Focal length:

3,9mm

Working temperature:

-10℃ ~ 50℃

Wireless connectivity:

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz

Expandable Memory:

MicroSD card (up to 64GB)

Compatible with:

Android 4.4, IOS 9.0 or later

Informacion mbi Paketimin

Mi Home Security Camera 360° 1080p x 1;

User guide x 1;

Power Cable x 1;

Wall-hanging Accessories Bag x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim