Mi Ionic Hair Dryer

IDE DHURATASH

7,990 L

Tharese flokesh nga Xiaomi. Than floket pa i demtuar ato. Pajisur me teknologjine e cila analizon temperaturen duke mos demtuar skalpin dhe floket. Nuk krijon elektricitet statik. Gjate tharjes se flokut kujdeset qe floku te mos thahet dhe te humbasi shkelqimin. Helike me shpejtesi deri ne 20,000 xhiro per minute e cila prodhon volum ajri deri ne 1.6 meter kub ne minute. Nivel zhurme minimal. Pajisur gjithashtu edhe me mbrojtje ndaj qarkut te shkurter dhe mbinxehjes. Dizajn minimalist dhe e lehte ne peshe.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Design

Product specifications

Model number CMJ0LX

Product dimensions 160 × 77 × 215mm(including nozzle)

Rated voltage 220 V

Rated frequency 50 Hz

Rated power 1800 W

Three temperature settings Hot air, alternating hot/cold air, and cold air

Two speed settings low and high

Net weight 547g(including nozzle)

Protective function water ions

Power cable length 1.7m

Certification standards GB 4706.1, GB 4706.15
GB 4343.1, GB 17625.1

Package contents

Hairdryer x1                                  Nozzle x1                             Instruction manual x1 (including warranty card)

Informacion mbi Paketimin

Hairdryer x1                                  Nozzle x1                             Instruction manual x1 (including warranty card)

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim