Mi LED TV 4A 32”

Ofertë!

29,990 L

Kurse 5,000 L

Shijoni kenaqesine e vërtetë të të parit me Mi 4A 32″ LED TV! Ky televizor është bashkimi perfekt i avantazheve të një televizori Android dhe shërbimeve si Netflix, Prime Video, ARD, ZDF etj me cilësitë e një televizori klasik. Ka ekran 32″, ngjyra fantastike dhe dizajn modern.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Display Specifications
Resolution: 1366 x 768
Viewing angle: 178°
Refresh rate: 60Hz
Speakers

Audio Power/speaker:2 × 5 W 8ohm

Number and Type of Ports

USB:2.0×2
HDMI:3(1 port with ARC support)
Satellite:1
Antenna:1
Headphone:1
AV:1
CI:1
WIFI:2.4GHz/5GHz
Bluetooth:BT4.2

Dimensions

Wall Mounting

Support

Wall-mount dimensions are shown on the right
Stand must be purchased separately

Decoder

Video decoder

MPEG 1/2/4,VP8/VP9,H.264, etc.

Image decoder

PNG, Gif, JPG, etc.

Audio decoder

DOLBY AUDIO,DTS -HD, etc.
Operating system

Android 9.0

Processor and Storage

64-bit Quad-Core Processor

CPU:CA53*4
GPU: Mali 470

1.5GB+8GB

RAM: 1.5GB
MP3Storage: 8GB
Power Supply and Operating Requirements

Voltage: 100–240V / 50/60Hz

Power: 45W

Operating Environment:

Temperature: 0–40°C

Storage temperature: -15–40°C; relative humidity: < 80%

Package contents

Informacion mbi Paketimin

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim