Mi LED TV 4S 43”

53,990 L

Televizori LCD MI Smart 4S L43M5-5ASP 43″ 4K UHD është projektuar për adhuruesit e lojërave dhe filmave pasi ka një menaxhim shumë të mirë të lëvizjes dhe shpejtësisë, si dhe mprehtësi dhe pajtueshmëri të madhe me aplikacione të ndryshme të transmetimit gjë kjo që e bën këtë televizor zgjedhjen më të mirë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
Display Specifications
Resolution: 3840×2160
Viewing angle: 178°
Refresh rate: 60Hz
Speakers

Audio Power/speaker:2 × 10 W 6ohm

Number and Type of Ports
USB:2.0×3
HDMI:3(1 port with ARC support)
Satellite:1
Antenna:1
Headphone:1
AV: 1
CI: 1
Ethernet port:1
Bluetooth:BT4.2
WIFI:2.4GHz/5GHz
Dimensions

Wall Mounting

Support

Wall-mount dimensions are shown on the right

Stand must be purchased separately

Decoder

Video decoder

MPEG 1/2/4,VP8/VP9,H.264, etc.

Image decoder
PNG, Gif, JPG, etc.

Audio decoder
DOLBY AUDIO,DTS -HD, etc.

Operating system

Android 9.0

Processor and Storage

64-bit Quad-Core Processor

CPU:CA53*4
GPU:Mali 470 MP3

RAM: 2 GB
Storage: 8GB
Power Supply and Operating Requirements

Voltage: 100–240V / 50/60Hz

Power: 150W

Operating Environment:

Temperature: 0–40°C

Storage temperature: -15–40°C; relative humidity: < 80%

Package contents

Informacion mbi Paketimin

1 x Monitor

2 x Base

1 x Remote Control

4 x Screws

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim