Mi Motion Sensor

2,990 L

Sensor për kapjen dhe indetifikimin e lëvizjes së njerëzve ose kafshëve. Gjatë natës sensori ndriçohet automatikisht duke shërbyer kështu edhe si dritë gjumi. Në momentin që dilni nga shtëpia ndizni modalitetin e alarmit dhe në rast se dikush hyn pas jush atëherë alarmi do të aktivizohet dhe ju do të lajmëroheni ndërmjet aplikacionit.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 16,000 L
25,990 L
Ofertë!
- 40%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,200 L
1,790 L

White
Specifications

Product Model

RTCGQ01LM

Product Size

30 x 30 x 32.8 mm

Wireless Connectivity 

Zigbee

Battery Type 

CR2450

Operating Temperature 

-10°C to 45°C

Operating Humidity

0-95% RH, non-condensing

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi Motio Sensor

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim