Mi Portable Electric Air Compressor

6,490 L

Kompresor portabel per te fryre gomat e makines ose bicikletes tuaj. E pajisur me bateri 2000mAh, mund te fryje deri ne 5 goma me nje karikim te vetem. E lehte per tu perdorur dhe e lehte per tu mbajtur me vete pasi peshon vetem 433g. E pajisur me ekran per te treguar presionin e ajrit gjate fryrjes dhe ajrit qe ndodhet aktualisht ne gome.

Ka stok

Specifications
Product model:
Mi Portable Electric Air Compressor
Product Dimensions:
124mm x 71mm x 45.3mm (Air Compressor excluding air hose)
Gross weight :
547g
Net weight :
450g
Materials:
ABS
Colors :
Black
Inflation Pressure range :
0.2-10 bar/3-145 psi/20-995 kPa
Physical Buttons:
Power button(touch-based)
Battery Capacity:
2000 mAh
Working Noise:
Noise is less than 80dB at a distance of 1m
Charging:
Micro-USB
Charging Parameter:
5V=2A
Charging time:
Less than 3 Hrs
Sensor Accuracy :
± 2psi

Informacion mbi Paketimin

Mi Portable Electric Air Compressor x 1
French style removable moth head x 1
Air needle x 1
Charging cable x 1
Storage bag x 1
User guide x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim