Mi Robot Vacuum Barrier Tape

890 L

Barriere per fshesen robot te Xiaomi. Vendoset ne hapsiren qe do te pastrohet dhe sherben si barriere virtuale, duke mos e lejuar te dal pas zones se caktuar.

Ka stok

Dimension and Weight

Product weight

0.3000 kg

Package weight

0.4030 kg

Product size (L x W x H)

200.00 x 2.50 x 0.20 cm / 78.74 x 0.98 x 0.08 inches

Package size (L x W x H)

15.00 x 15.00 x 5.00 cm / 5.91 x 5.91 x 1.97 inches

Informacion mbi Paketimin

1 x Original Xiaomi Mi Virtual Wall

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim