Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

21,490 L

Kurse 2,500 L

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Lite arrin një fuqi thithëse prej 2200 Pa, kështu që është në gjendje të pastroj me lehtësi një sasi të madhe pluhuri dhe papastërtie. Është gjithashtu ideal nëse keni kafshë shtëpiake dhe dëshironi të hiqni qafe qimet e tyre të vogla të bezdisshme.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Exterior

Specifications
Model
MJSTL
Item Dimensions
353 × 81.3 mm
Rated Power
35 W
Rated Voltage
14.4 V⎓
Net Weight
3.1 kg
Battery Capacity
2500 mAh ( rated capacity )
2600 mAh ( nominal capacity )
Charging Dock

Model
CDZMJSTL

Rated Input
100–240 V ~ 50/60 Hz 0.6 A

Rated Output
20 V⎓ 1.2 A

Item Dimensions
150 × 135 × 97.4 mm

Package contents

Vacuum-mop × 1
User Manual × 1
Dustbin x 1
Brush × 1
Brush Cover × 1
Side Brush × 1
Water Tank (Mop pad pre-installed) × 1
Mop Pad (Replacement) × 1
Charging Dock × 1
Power Cord × 1
Side Brush (Replacement) × 1
Cleaning Tool × 1

Informacion mbi Paketimin

Vacuum-mop × 1
User Manual × 1
Dustbin x 1
Brush × 1
Brush Cover × 1
Side Brush × 1
Water Tank (Mop pad pre-installed) × 1
Mop Pad (Replacement) × 1
Charging Dock × 1
Power Cord × 1
Side Brush (Replacement) × 1
Cleaning Tool × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim