Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Nga 39,990 L

Megjithëse ne mund t’jua përshkruajmë, është më mirë të provoni vetë komoditetin e të pasurit një fshesë me korrent që pastron dhe fshin për ju. Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro e bën këtë gjë me shumë efikasitet  falë fuqisë së fortë thithëse 3000 Pa, 19 sensorëve me precizion të lartë dhe teknologjisë së navigimit me lazer LDS.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
Black

BRAND
Xiaomi

COLOR
White

FUNCTIONS
Sweep, Vacuum, Mop, Scrub

SUCTION POWER
3000 Pa

DUST CONTAINER CAPACITY
550 ml

WATER TANK CAPACITY
250 ml

BATTERY CAPACITY
5200 mAh

SENSORS
LDS Laser Navigation System
Dual gyroscope
Optical flow sensor
Height sensor

CONTROL
Control: Automatic mode and from APP
APP: Compatible with Android and iOs

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

1 x Charging base

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim