Shihni shportën “Mi Electric Scooter Essential” u shtua në shportën tuaj.

Mi Robot Vacuum-Mop P Filter

1,490 L

Filteri për Mi Robot Vacuum-Mop P do të përmirësojë cilësinë e performancës së robotit tuaj të pastrimit. Ky filter është i pajisur me 11 sisteme filtrimi dhe bën të munudr bllokimin e 99.99% të batkereve dhe mikroorganizmave të dëmshme që ndodhen në ajër.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
SPECS

Brand:

Xiaomi

Type:

HEPA Filter

Weight:

0,53 g

Size:

151×50×13 mm

Compatibility:

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P

Color:

Gray

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi Robot Vacuum-Mop P Filter

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim