Mi Router 4A Gigabit Edition

Ofertë!

3,490 L

Kurse 1,500 L

Ruteri Mi WiFi 4A edicioni Gigabit mundëson lidhje me fishë dhe WiFi të kombinuar me switch me 2 porta. Ky model mbështet integrimin me bandë të dyfishtë, duke kombinuar brezat 2.4-GHz dhe 5-GHz. Nuk keni nevojë të shqetësoheni më se me cilin Wi-Fi të lidheni. Brezi 2.4-GHz ofron transmetim më të mirë përtej mureve ose pengesa të tjeera, ndërsa brezi 5-GHz ka shpejtësi më të lartë. Mi WiFi 4a Gigabit Edition i kombinon të dy këta reza dhe zgjedh automatikisht frekuencën optimale.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 21%
TRANSPORT FALAS
Kurse 1,300 L
4,990 L

White

Hardware configuration

Product colour
White

Processor
MT7621A MIPS Dual Core 880MHz

Product memory
128MB

2.4G Wi-Fi
2×2 (Supports IEEE 802.11n protocol, up to a maximum speed of 300 Mbps)

5G Wi-Fi
2×2 (Supports IEEE 802.11ac protocol, up to a maximum speed of 867 Mbps)

Antennas
4 external omni-directional high-gain antennas (2× 2.4G with maximum gain of 5 dBi,2× 5G with maximum gain of 6 dBi)

Cooling
Passive cooling

Product ports
2× 10/100/1000Mbps adaptive WAN port (Auto MDI/MDIX)
1× 10/100/1000Mbps adaptive LAN ports (Auto MDI/MDIX)

LED indicator

Protocol standards
IEEE 802.11a/b/g/n/ac,
IEEE 802.3/3u/3ab

System reset button

Power supply port

Wireless specifications
Dual band
2.4GHz and 5GHz
Modulation
11b:DSSS:DBPSK (1 Mbps), DQPSK (2 Mbps), CCK (5,5/11 Mbps)
11a/g:OFDM:BPSK (6/9 Mbps), QPSK (12/18 Mbps), 16QAM (24/36 Mbps), 64QAM (48/54 Mbps)
11n:MIMO-OFDM:BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM. Rate set: MCS0-MCS15
11ac:MIMO-OFDM:BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM. Rate set: MSC0-MCS9 (supports 2 streams)
11ax:MIMO-OFDM:BPSK, QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM, 1024QAM. Rate set: MCS0-MCS11 (supports 2 streams)
Software parameters

Operating system

OpenWRT widely customisable intelligent router operating system MiWiFi ROM

Wireless security

WPA-PSK/WPA-PSK2 encryption, wireless access control (black and white lists), SSID hiding, smart anti-hacking protection

Manage applications

Web support, Android, IOS

Accessories

User Manual ×1

Power supply (12V/1A) ×1

Operating environment

Operating environment temperature
0°C–40℃

Operating humidity
10%–90% RH (non-condensing)

Storage temperature
-40°C–70℃

Storage humidity
5%–90% RH (non-condensing)

Package contents

Main unit

User Manual

Power cable

Informacion mbi Paketimin

Main unit

User Manual

Power cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim