Mi Smart Air Fryer 3.5L

Ofertë!

7,990 L

Kurse 2,000 L

Hani shijshëm dhe shëndetshëm. Kjo pajisje përdor vajin në brendësi të ushqimeve për t’i gatuar, pa pasur nevojë për yndyrna shtesë. Qarkullimi 360 gradë i nxehtësisë bën që çdo gjë të piqet mirë dhe njëtrajtësisht. Tani do të ndjeheni si një shef kuzhine dhe të gjithë do i adhurojnë gatimet tuaja.

Ka stok

White
Mi Smart Air Fryer 3.5L

Specifications

Model
MAF02

Rated Voltage
220-240V

Rated Frequency
50-60Hz

Net Weight
3.9kg

Gross Weight
5.2kg

Rated Power
1500W

Rated Volume
3.5L

Basket Material
Alclad Metal

Package Contents

Mi Smart Air Fryer ×1

Flying plate ×1

Grill × 1

Instructions × 1

Informacion mbi Paketimin

Mi Smart Air Fryer × 1

Flying plate × 1

Grill × 1

Instructions × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim