Mi Smart Band 5/6 Charging Cable

Ofertë!

990 L

Kurse 1,000 L

Karikues për orën Mi Band 5 dhe Mi Band 6. Është kompakt dhe karikon lehtë dhe shpejtë. Përbëhet nga material flekibël TPE rezistent ndaj tërheqjeve edhe goditjeve.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 51%
 
Kurse 2,800 L
2,690 L
Ofertë!
- 40%
 
Kurse 2,600 L
3,890 L

Black

Specs
Compatible devices
Mi Smart Band 5 / Mi Smart Band 6
Materials
PC, TPE
Cable length
400mm ± 10mm
Package contents
Mi Smart Band 5/6 Charging Cable ×1

Informacion mbi Paketimin

Mi Smart Band 5/6 Charging Cable ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al