Mi Smart Band 6 Strap

990 L

Rripa silikoni për orën e Xiaomi Mi Band 6. Rezistent,cilësor dhe shumë te rehatshem ne perdorimin e perditshem.

Choose according to the configuration you want:
Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
BLACK FRIDAY
Kurse 2,000 L
4,990 L
Ofertë!
- 50%
BLACK FRIDAY
Kurse 1,000 L
990 L
Blue
Orange
Black
MATERIAL

Silicone

COMPATIBILITY

Mi Band 6

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi Band 6 strap

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim