Mi Smart Compact Projector

Ofertë!
BLACK FRIDAY

59,990 L

Kurse 10,000 L

Projektori Mi Smart Compact mbështet rezolucionin 1920×1080 FHD dhe është i pajtueshëm edhe me foto apo video me rezolucion 4K. Me çipat e gjeneratës së re DMD nga Texas Instruments, miliona lente reflektuese DMD janë në gjendje të rrotullohen ±17° në mënyrë të pavarur me një frekuencë prej 166,600 herë në sekondë. Krahasuar me projeksionin konvencional LED me tre kanale, projektori shton një rrugë më shumë të dritës blu dhe rrit ndriçimin me më shumë se 20%, në një mesatare prej 500 lumen ANSI.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 8%
BLACK FRIDAY
Kurse 20,000 L
219,990 L
Ofertë!
- 5%
BLACK FRIDAY
Kurse 5,000 L
94,990 L
Ofertë!
- 6%
BLACK FRIDAY
Kurse 10,000 L
159,990 L
Ofertë!
- 23%
BLACK FRIDAY
Kurse 30,000 L
99,990 L
Ofertë!
- 15%
BLACK FRIDAY
Kurse 30,000 L
169,990 L

White

Basic information and functions

Product name

Mi Smart Compact Projector

Product model

MJJGTYDS02FM

Product Dimensions

115mm×150mm×150mm

Product weight

1.3kg

Product color

White

Focusing mode

Auto-focusing

Keystone correction

Vertical keystone correction

Electrical specifications

Power consumption

<65W Max. (in highlight mode)

Input voltage

19V DC

Standby power consumption

<0.5W

Optical parameters

Display technology

0.33″DMD

Light source technology

LED

Standard resolution

FULL HD(1080P)

Projection parameters

Zoom multiplier

Prime lens

Throw ratio (TR)

1.2

Projected picture size

40″-200″

Recommended picture size

60″-120″

System parameters

CPU

Amlogic T962-X

RAM

2GB DDR3

Built-in memory

16GB eMMC high-speed flash memory

System software

Netflix Official Certified

Operating system

Android TV 9.0

Apps

Google Play with plenty of apps for Android TV

Video/audio wireless transmission

Google Play with plenty of apps for Android TV

Dynamic image

Supports HDR decoding

Informacion mbi Paketimin

1 x Mi Smart Compact Projector

1 x Remote control

1 x Power Adapter

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim