Mi Smart Led Ceiling Light 350mm

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

9,990 L

Kurse 2,000 L
Llampë tavani Xiaomi që mund të vendoset edhe në mur. Dritë relaksuese. Shkëlqimi deri në 3000 lm. Rregullimi i ndriçimit dhe temperaturës së ngjyrave duke përdorur aplikacionin Mi Home. Nëse dëshironi që drita t’i përshtatet nevojave tuaja të natës, përdorni modalitetin e dritës së diellit të ndritshme dhe transparente. Për dritë të butë dhe komode të hënës, përdorni modalitetin Moonlight.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 24%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,000 L
6,490 L
Ofertë!
- 23%
TRANSPORT FALAS
Kurse 3,000 L
9,990 L
Ofertë!
- 24%
TRANSPORT FALAS
Kurse 600 L
1,890 L

White
Specifications
Operating temperature
-10°C to 40°C
Colour temperature range
2700 K–6000 K
Number of LED lamp beads
48
Compatible with
Android 4.4 or iOS 9.0 and above
Luminous flux
1600 lm ± 10% @ 4000 K, 100% brightness
Product dimensions
358 mm × 63 mm
Colour rendering index
Light source: 90 Ra @ 2700 K/6500 K,
whole light: 95 Ra @ 4000 K
Rated input
100–240 V, 50/60 Hz MAX, 0.6 A
Power factor
>0.5
Operating humidity
0%–85% RH
Rated power
24 W (48 × 1 W/LED module)
Product net weight
Approx. 1.3 kg
IP protection class
IP50
Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2 BLE

Informacion mbi Paketimin

Cover × 1

Base × 1

Self-tapping screw × 4

Expansion tube × 4

User manual × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim