Mi Smart Led Desk Lamp Pro

Ofertë!
BLACK FRIDAY

9,990 L

Kurse 3,000 L

Llampa Xiaomi ka 4 modele te ndryshme ndricimi sipas nevojes: e fokusuar, per te lexuar, per kompjuter dhe per femije.  Temperaturen dhe ndricimin e llampes mund ta ndryshoni me ane te celsit fizik ne llampe gjithashtu edhe me ane te aplikacionit Mi Home.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
BLACK FRIDAY
Kurse 1,500 L
2,490 L
Dimensions

Parameters
Product model no.
MJTD02YL
Product Type
Reading and writing desk lamp
luminous flux
700lm*
Color temperature range
2500–4800K
Color rendering index
Ra90
Service life:
approx25,000 hours*
Rated input
100–240 V, 50/60 Hz, 0.5 A
lamp input
12V 1A
power factor
0.5
rated power
12.5 W (64 × 0.14W/LED modules)
working temperature
-10°C to 40°C
Operating humidity
0%–85%RH
Wireless connection
Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Bluetooth 4.2 BLE
Supported OS
Android 4.4 or iOS 9.0 and above
Package contents

Mi Smart LED Desk Lamp Pro ×1

Adapter ×1

User manual ×1

Informacion mbi Paketimin

Lamp Pro

Power Adapter

Instruction Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim