Mi Smart Projector 2 Pro

TRANSPORT FALAS

97,990 L

Video projektor profesional nga Xiaomi. Nder karakteristikat e tij janë edhe: rezolucioni 1080p FHD, drita 1300 ANSI Lumens, ekrani i madh deri në 200 inç, modaliteti i dyfishte i fokusimit, Android TV dhe Netflix i çertifikuar etj. Mund ta kontrollonij vetëm me zë mjafton të shtypni butonin e Google-it që ndodhet në pult. Kërkoni shfaqe, filma dhe informacione të ndryshme pa u munduar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 29%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,500 L
5,990 L

White
Mi Smart Projector 2 Pro

Product Specifications

Product Name
Mi Smart Projector 2 Pro

Dimensions
215×201×143mm

Weight
3.7kg

Lens Focuses
Non-inductive focus

Power Input
100-240V~2.5A 50/60Hz

Power Consumption
<220W

Display Technology
0.47″ DMD

Light Source Technology
4-channel LED

Standard Resolution
1920×1080

Projection Ratio
1.1: 1 (* Please refer to actual projection ratio)

Projected Screen Size
40-200″, 60-120″ (recommended)

Keystone Correction
±40° vertical, ±40° horizontal

RAM
2GB DDR3

Built-in Storage
16GB eMMC high-speed flash memory

Operating System
Android TV 9.0

Apps
Third-party apps are pre-installed

Brightness Mode
Office and movie

Bluetooth
Bluetooth 4.2/BLE low power

Audio
Dolby Audio, dts-HD

Internal Power Supply
Built-in AC-DC

Speaker Audio System
Dual 10W full-frequency

Noise
≤ 28dB(A) viewing mode @ 25℃ (ambient temperature)

Smart Temperature Control
Automatically switches between brightness modes and adjusts fan speed

Indicator Light
White LED

Remote Control
Bluetooth remote voice control

Working Temperature
0°C to 40°C

Storage Temperature
-20°C to 55°C

Operating Humidity
20% to 80%

Package Contents

Projector × 1
Remote Control × 1
Power Cord × 1
User Manual × 1
Warranty Notice × 1
Cleaning Cloth × 1

Informacion mbi Paketimin

Projector × 1
Remote Control × 1
Power Cord × 1
User Manual × 1
Warranty Notice × 1
Cleaning Cloth × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim