Mi Smart TV P1 43” L43M6-6AEU

51,990 L

Mi TV P1 43″

Jetë inteligjente, pamje pa limit!

Shijoni një pamje spektakolare me ngjyra me kontrast më të theksuar dhe detaje si në jetën reale. Mi TV P1 43″ vjen me një dizajn modern pa korniza dhe më me shumë hapsirë shikimi. Është televizor Android, pra është një qasje më e lehtë me zbavitjet tuaja të preferuara. Aksesoni mbi 400 mijë filma dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione në një vend të vetëm.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 25%
 
Kurse 1,000 L
2,990 L
Ofertë!
- 16%
 
Kurse 5,000 L
26,990 L
Ofertë!
- 23%
 
Kurse 1,500 L
4,990 L

Black
Display

Display Type: 4K UHD
Resolution: 3,840 x 2,160
Color gamut: NTSC 88% (typ), DCI-P3 94% (typ), BT709 99.5% (typ)
Color depth: 1.07 billion (8-Bit + FRC)
Refresh rate: 60Hz
MEMC: UHD 60Hz
Viewing angle: 178°(H)/178°(V)
Dolby Vision®
HDR10+
HLG

Speakers

Speaker (Sound Output): 10 W + 10 W
Supports Dolby Audio™ and DTS-HD®

Decoders

Supported video formats:
AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG

Supported audio formats:
Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, MPEG-I, MPEG-II, etc.

Supported image formats:
PNG, Gif, JPG, Bmp

Picture mode:
Standard, Vivid, Sport, Movie, Monitor, HDR mode, etc.

Sound mode:
Standard, Movie, News, Game, Custom

Connectivity

Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI x 3(1 port with eARC)
USB 2.0 x 2
Composite In (AV)
CI Slot
Ethernet (Lan)
Optical Digital Audio Out
3.5mm headphone jack
Broadcasting system: DVB-T2/C, DVB-S2

Processor and Storage

Processor: MediaTek 9611
CPU: Quad A55, up to 1.5GHz
GPU: Mali G52 MP2
RAM: 2GB
Storage: 16GB

Design

Size: 43″
Limitless display with no-bezel
Color: black
Stand: double
Power button(in the bottom of the TV)
LED notification light
Microphone Mute switch

Dimensions & Weight

Dimensions including base (L x W x H): 962 x 205 x 625mm

Dimensions not including base (L x W x H): 962 x 85 x 556mm

Packing size (L x W x H): 1070 x 140 x 650mm

Weight including base: 7.4kg

Weight not including base: 7.3kg

Packing weight: 9.8kg

Wall Mount

Supports wall mounting

*The screw diameter and length vary depending on the product model. In order to avoid damage to the product, it is recommended that you use a special wall-mount bracket (sold separately).

Power & Operating environment

Power:  150W

Voltage: 100-240V ~ 50/60Hz

Operating temperature 0℃~40℃, Humidity 20%~80%

Storage temperature -15℃~45℃, Relative humidity<80%

Operating system
Android TV™ 10
Package contents

360° bluetooth remote control x 1

Screws bag x 1

Stand components x 2

User manual x 1

Warranty card x 1

Power cable x 1

Informacion mbi Paketimin

360° bluetooth remote control x 1

Screws bag x 1

Stand components x 2

User manual x 1

Warranty card x 1

Power cable x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim