Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

3,990 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 12 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje dhe me ane te komandave zanore.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Black
STYLE

In-ear

Wireless connection

Bluetooth 5.0

Communication distance

10 meters (barrier-free and open environment)

Continuous listening time with two headphones

About 4 hours

Battery life

About 20 hours

Battery capacity of one headset

46 mAh

Charging Dock Capacity

600 mAh

Headphone charging time

About 1.5 hours

Case charging time

About 2.5 hours

Connector

Type-C

Single earphone weight

About 4.5g

Charging case weight

36 g

Charging case size

64 x 44 x 31 mm

Informacion mbi Paketimin

2 x Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S (left + right)

1 x Charging case

2 x Pair of spare ear tips (S and L)

1 x User Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim