Mi True Wireless Earphones 2 Basic

4,990 L

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Auto-pause ne momentin qe hiqni kufjet nga veshi. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 20 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

S’ka stok

White
Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Parameters

Weight (Total) 48g

Work Distance 10m

Audio Codec SBC/AAC

Impedance 32Ω

Input 5V/1A

Charging Port USB-C

Charging Time 1.5h

Battery Life (Single Charge) 5h

Battery Life (with Case) 20h

Bluetooth Version 5.0

Package contents

 

 

Informacion mbi Paketimin

Charging case

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Type-C charging cable

User manual

Garancia e Produktit

 

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim