Mi True Wireless Earphones 2 Pro

12,990 L

Prodhuar për ta shijuar muzikën akoma më gjatë. Janë të pajisura me Bluetooth 5.0, mikrofon të integruar me qartësi zëri HD dhe kontroll me anë të prekjeve. Reduktim të zhurmave për një eksperiencë më të mirë dhe bateri që zgjat deri në 30 orë degjimi të vazhdueshëm bashkë me kutinë.

Ka stok

Black

Specifications

Model no.
TWSEJ10WM

Net weight
62g

Charging port
Type-C

Speaker Impedance
32Ω

Earphone input parameters
5V 0.11A

Charging case input parameters
5V 1A

Charging case output parameters
5V 0.25A

Wireless connection
Bluetooth 5.0

Bluetooth profiles
BLE/HFP/A2DP/AVRCP

Operating distance
10m (open space free of obstacles)

Charging time
1h (wired charging)

Earphone battery life for single use
Approximately 6h (with active noise cancellation off)

Overall battery life with charging case
Approximately 30h

Package Contents

Charging Case

Earphones

User Manual

Type-C Charging Cable

Ear Tips

Informacion mbi Paketimin

Charging Case

Earphones

User Manual

Type-C Charging Cable

Ear Tips

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim