Mi True Wireless Earphones 2

7,499 L

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 14 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

S’ka stok

Exterior

Basic Specifications

Model TWSEJ06WM

Net weight 50 g

Charging Port Type-C

Impedance 32 Ω

Input 5.2 V 1.1A

Wireless Connectivity Bluetooth 5.0

Charging time Approx. 1 h

Battery Life (single charge) (standalone) Approx. 4 h

Total Battery Life (with charging case) Approx. 14 h

Wireless Range 10 m (open space without obstacles)

Supported Audio Codes LHDC/SBC/AAC

Bluetooth Profiles BLE/HFP/HSP/A2DP/AVRCP

Package contents

Informacion mbi Paketimin

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim