Mi True Wireless Earphones 2S

7,290 L

Prodhuar per ta shijuar akoma me gjate muziken. Vijne me Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD dhe bas te fuqishem. Mund ta kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Keto kufje jane gjithashtu të pajisura me reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 14 ore degjimi te vazhdueshem bashke me kutine.

S’ka stok

Exterior

Basic Specifications
Weight (Single Ear)
4.5g
Weight (Total)
52g
Impedance
32Ω
Input
5V/1A
Control Type
double-tap
Work Distance
10m
Charging Method
Type-C, Qi wireless charging
Charging Time
1h (with Type-C cable)
Battery Life (Single Charge)
5h
Battery Life (with Case)
24h
Bluetooth Version
5.0
Audio Codec
SBC/AAC/LHDC
Package contents

Charging case
Mi True Wireless
Earphones 2S
Type-C charging cable
User Manual

Informacion mbi Paketimin

• Headphones

• Charging case

• USB-C cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim