Mi True Wireless Earphones Air 2S

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

6,490 L

Kurse 3,500 L

Me kufjet Mi True Wireless Earphones Air 2S do të ndjeni lirinë e të dëgjuarit dhe shijuarit muzikën tuaj pa kabllo. Ky model vjen me dizajn të lehtë sa një pupël, kështu që mos u shqetësoni për përdorimin e tyre me orë të tëra. Kan bas të fuqishëm dhe tinguj pa zhurma.

Ka stok

White
Connectivity

Bluetooth 5.0

Audio system

Stereo 2.0

Diaphragm diameter

14.2 mm

Built-in microphone

Yes

Charging time

60 min

Maximum working time

up to 4 h
up to 14 h (with charging case)

Informacion mbi Paketimin

1 x Earphones Pair

1 x Charging Case

1 x Charging Cable

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim