Mi True Wireless Earphones Lite

4,490 L

Mi True Wireless Earphones Lite ju sjellin lirine e perdorimit te kufjeve pa kabllo. Kan forme perfekte, jan te rehatshme dhe vijne me opsione si  komandimi me prekje dhe rezistentca ndaj ujit dhe djerses. Kufjet jane gjithashtu  te pajisura edhe me anullim te zhurmave gje e cila i ben te pershtatshme edhe per te folur ne telefon. Versioni me i lire por me cilesi shume te mire i Mi True Wireless .

S’ka stok

Exterior

Basic Specificaions

Weight (Total) 50g

Work Distance 10m

Audio Codec SBC/AAC

Impedance 16Ω

Input 5V/1A

Charging Port USB-C

Charging Time 1.5h

Battery Life (Single Charge) 4h

Battery Life (with Case) 16h

Bluetooth Version 5.0

Package contents

Informacion mbi Paketimin

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim