Mi TV Q1 75″

Ofertë!

154,990 L

Kurse 20,000 L

Ekrani masiv ultra i qartë 75″ plotëson dizajnin pa korniza, duke ju lejuar të përqendroheni tek përmbajtja dhe të shijoni një përvojë vizuale gjithëpërfshirëse. Ekrani QLED përdor material Quantum Dot me madhësi nano për të arritur një gamë më të gjerë ngjyrash dhe tregon imazhe që janë më të ndritshme, më të gjalla dhe të vërteta. Shpejtësia e rifreskimit ultra e lartë 120 Hz me teknologjinë MEMC përmirëson cilësinë e përmbajtjes me shpejtësi të ulët, duke dhënë një rezultat më të qetë kur shikoni sporte, filma aksion ose përmbajtje të tjera me ritme të shpejta.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

TRANSPORT FALAS

Black
Display
QLED, quantum dot-based LED
Display size: 75″
Resolution: 3,840 x 2,160, 4K UHD
Local dimming, 192-zone full array
Brightness: 1000 nits peak brightness; 500 nits minimum brightness
Contrast ratio: 10,000:1
Color gamut: NTSC 100% (typ) , DCI-P3 95% (typ), BT 709 99% (typ)
Color depth: 1.07 billion (8-Bit + FRC)
Color temperature: (10000±3000)K
Supports Dolby Vision, HDR10+, HDR10, HLG
Refresh rate: 120Hz
MEMC: Yes, 120Hz
Viewing angle: 178°(H)/178°(V)
Speakers
30W (2*15W) stereo speakers
2*tweeters+4*woofers
Large sound cavity 0.5L*2 60Hz
Supports Dolby Audio and DTS-HD
Connectivity
Bluetooth 5.0
WiFi 2.4GHz/5GHz
HDMI 2.0 x2, HDMI 2.1 eARC/ALLM x1*
USB 2.0*2
AV
Digital tuner *1(supports DVB-T2/C & DVB-S/S2)
LAN/Ethernet*1
Optical*1
3.5mm headphone jack*1
DVB-T2/C*1, DVB-S2*1
Multimedia

Supported video formats:
AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9/VC1, MPEG1/2/4

Supported audio formats:
Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, PCM/LPCM/ADPCM, MPEG-I/MPEG-II/MPEG-2.5

Supported image formats:
PNG, Gif, JPG, Bmp, Tif

Processor and Storage

MediaTek MT9611
CPU: Quad-core, up to 1.5GHz

GPU: Mali G52 MP2

RAM: 2GB

Storage: 32GB

Dimensions & Weight
Length*Width*Height: 1673.5*368.9*1029.9mm (including base)
Length*Width*Height: 1673.5*79.2*969.8mm (without base)
Length*Width*Height: 1840*230*1103mm (packing size)

Weight: 33.3kg(including base); 31.1kg (without base); 43.9kg(packing weight)

Wall Mounting
Supports wall mounting
*The screw diameter and length vary depending on the product model. In order to avoid damage to the product, it is recommended that you use a special wall-mount bracket (sold separately).

Power & Operating environment

Power: 360W
Voltage: 100-240V ~ 50/60Hz
Temperature 0℃~45℃,Humidity 20%~80%
Storage temperature -15℃ to 45℃,Relative humidity<80%

Operating system
Android TV™ 10
Package contents

360° bluetooth remote control x 1
Screws x 4
Stand components x 3
Power cable x 1
User manual x 1
Warranty card x 1

Informacion mbi Paketimin

360° bluetooth remote control x 1
Screws x 4
Stand components x 3
Power cable x 1
User manual x 1
Warranty card x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim