Mi TV Q1E 55”

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

64,990 L

Kurse 5,000 L

Mi TV Q1E 55″

Jeta në qartësi kuantike!

Shijoni një pamje spektakolare me ngjyra me kontrast më të theksuar dhe detaje si në jetën reale. Mi TV Q1E 55″ vjen me një dizajn modern pa korniza dhe më me shumë hapsirë shikimi. Është televizor Android, pra është një qasje më e lehtë me zbavitjet tuaja të preferuara. Aksesoni mbi 400 mijë filma dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione në një vend të vetëm.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 16,000 L
25,990 L
Ofertë!
- 25%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,000 L
5,990 L

Black

Xiaomi Tv Q1e 55

Display

Display Type: QLED, 4K

Resolution: 4k, 3840 x 2160

Color gamut: DCI-P3 97% (typ)

Color depth: 1.07 billion (8-Bit + FRC)

Refresh rate: 60Hz

MEMC: 60Hz

Viewing angle: 178°(H)/ 178°(V)

Supports Dolby Vision®, HDR10+, HDR10, HLG

Speaker

Speaker (Sound Output): 15W + 15W

Supports Dolby Audio™ and DTS-HD®

Operating system

Android TV™ 10

Processor and Storage

MediaTek 9611

CPU: Quad-core Cortex-A55

GPU: ARM Mali G52

RAM: 2GB

Storage: 32GB

Design

Limitless display with no-bezel

Color: Gray

Stand: double metal stand

LED notification light

Microphone Mute switch

Dimensions

Dimensions including base (L x W x H): 1230.4 x 262 x 767mm

Dimensions not including base (L x W x H): 1230.4 x 71.3 x 719.8mm

Packing size (L x W x H): 1350 x 152 x 837mm

Weight

Weight including base: 14.6kg

Weight not including base: 14.3kg

Packing weight: 17.9kg

Material

Mid-frame: Metal

PCB Cover: Plastic

Stand: Metal

Wall Mounting

Wall mounting: 200 x 200mm

*The screw diameter and length vary depending on the product model. In order to avoid damage to the product, it is recommended that you use a special wall-mount bracket (sold separately).

Connectivity
Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI x 3(1 port with eARC)
USB 2.0 x 2
Composite In (AV): Yes
CI Slot: Yes
Ethernet (Lan) :Yes
Optical Digital Audio Out: Ye
s3.5mm headphone jack x 1
Broadcasting system: DVB-T2/C, DVB-S2
Multimedia

Supported video formats:

AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG

Supported audio formats:

Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, PCM/LPCM/ADPCM, MPEG-I/MPEG-II

Supported image formats:

PNG, Gif, JPG, Bmp

Power & Operating environment

Power: 180W

Voltage: 100-240V, 50/60Hz

Operating temperature: 0℃~40℃, Humidity 20%~80%

Storage temperature: -15℃~45℃, Relative humidity<80%

Informacion mbi Paketimin

Screws bag x 1

Stand components x 2

User manual x 1

Warranty card x 1

Power cable x 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim