Mi Vacuum Cleaner G10/G9 Extended Battery Pack

9,990 L

Bateria për fshesën me korrent G10 / G9 nga Xiaomi do të ndihmojë në zgjatjen e kohës së punës së pajisjes suaj. Ky burim shtesë energjie do të dyfishojë kohën tuaj të pastrimit, gjë që është e mrekullueshme nëse keni një shtëpi të madhe. Bateria kompakte e lëvizshme me peshë  më pak se 1 kilogram mundëson funksionim të shpejtë dhe të lehtë: mjafton vetëm një prekje për ta aktivizuar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

White
SPECS

Type

Vacuum Cleaner Battery

Compatibility

Mi Vacuum Cleaner G10/G9

Weight

600 g

Dimension

58×102×235 mm

Informacion mbi Paketimin

1 x Battery

1 x Adapter

1 x Manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim