Mi Vacuum Cleaner G10

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

29,990 L

Kurse 4,500 L

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G10 me 5 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 3000 mAh dhe depozitë pluhurash 0.6L. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jen më problem.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 17%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,200 L
10,490 L
Ofertë!
- 14%
TRANSPORT FALAS
Kurse 2,000 L
12,490 L
Ofertë!
- 35%
TRANSPORT FALAS
Kurse 3,000 L
5,490 L

White
Specs

Product name
Mi Vacuum Cleaner G10

Product model no.
MJSCXCQPT

Product Dimensions
1286 × 214 × 256 mm

Net weight
Approx. 4.0 kg

Battery capacity
3000 mAh (nominal capacity)

Rated voltage
25.2 V

Rated power
450 W

Informacion mbi Paketimin

Mi Vacuum Cleaner G10 ×1

Extension pole ×1

Smart high-torque floor brush ×1

Mini electric brush ×1

2-in-1 dusting brush ×1

Crevice nozzle ×1

2-in-1 charging and storage bracket

(includes screws ×2, wall plugs ×2 and positioning sticker)

Water tank ×1

Mop cloth ×1

UK standard adapter x1

User manual ×1

User guide ×1

Positioning sticker ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim