Mi Vacuum Cleaner Light

Ofertë!
TRANSPORT FALAS

11,990 L

Kurse 2,500 L

Fshesa që nuk duhet të mungoj kurrsesi në shtëpitë tuaja. Fshesa e vakumit Xiaomi G10 me 3 cikle filtrimi, bateri me kapacitet të lartë 2500 mAh dhe depozitë pluhurash 0.5L. Tashmë pluhurat dhe papastërtië nuk do jen më problem.

S’ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 38%
TRANSPORT FALAS
Kurse 5,500 L
8,990 L
Ofertë!
- 11%
TRANSPORT FALAS
Kurse 4,000 L
32,990 L

White

Specifications

Product name
Mi Vacuum Cleaner Light

Operating voltage
21.6 V

Operating power
220 W

Lithium battery capacity
2500 mAh

Working time
(standard mode/MAX mode)
45 min/13 min (without electric ground brush)

Charging voltage
26.0 V

Charging current
0.5 A

Charging time
Approx. 5 hours

Weight
Approx. 2.3kg

Noise
≤ 79 dB

Dimensions
240 × 148 × 1132 mm

Informacion mbi Paketimin

Main unit × 1

Extension rod × 1

Main brush × 1

Crevice nozzle × 1

Brush nozzle × 1

Mounting station × 1 (includes expansion screw × 2, expansion tube × 2)

User manual × 1

Power adapter × 1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim