Mi Watch Strap

3,990 L

Mi Watch Strap është i përbërë nga një material i rehatshëm. Nuk ndryshon ngjyrë dhe është mjaft rezistent. Vjen në ngjyra të ndryshme të cilat mund t’i përshtasni mjaft mirë me stilin tuaj.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Ofertë!
- 26%
BLACK FRIDAY
Kurse 4,500 L
12,990 L
Ofertë!
- 26%
 
Kurse 4,500 L
12,990 L
Ofertë!
- 26%
 
Kurse 4,500 L
12,990 L
Ofertë!
- 26%
 
Kurse 4,500 L
12,990 L

Mi Watch Strap 3-Pack

Basic Specs

Buckle material

Stainless steel

Strap material

TPU

Total length

252 mm (including watch body)

Adjustable length
130~220 mm
Package contents

Watch strap ×3
Warranty Instructions ×1

Informacion mbi Paketimin

Watch strap ×3
Warranty Instructions ×1

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim