Shihni shportën “Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2C” u shtua në shportën tuaj.

Mi Wi-Fi Repeater 2

1,999 L

Eleminoni zonat ku nuk ka mbulim WiFi . Vjen me dy antena te brendshme dhe shpejtesi deri ne 300 Mbps, me permase te vogla dhe shume estetike. Instalohet thjeshte, mjafton te keni aplikacionin Mi Home ne celularin tuaj.

S’ka stok

Model R02
Type of product Wi-Fi signal amplifier
Communication Wi-Fi
Wi-Fi 2.4 G
802.11 b/g/n
Antenna Built-in
Maximum wireless transmission speed up to 300 Mbps
Power supply USB
Colour White
Width 30 mm
Weight 50 g
Material of workmanship ABS
Additional information 180° rotation angle
Quick and easy installation

Informacion mbi Paketimin

1 x Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2
1 x instruction manual

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim