POCO F4

IDE DHURATASH

Nga 37,990 L

Teknologjia e procesit 7nm e Snapdragon® 870 ofron performancë të fuqishme përpunimi me konsum më të ulët të energjisë, duke ju ofruar një përvojë më të qetë qoftë për lojëra qoftë për përdorim të përditshëm. Aftësitë e fuqishme të leximit dhe shkrimit ju ofrojnë shpejtësi më të shpejtë ngarkimi dhe ruajtjeje, duke ju lejuar të hapni shpejt një aplikacion ose të ngarkoni një lojë. Falë teknologjisë së Mesme Tab (MMT), karikimi turbo 67 W siguron karikim super të shpejtë. Me baterinë me kapacitet të madh 4500 mAh, telefoni karikohet shpejt dhe zgjat shumë.

Choose according to the configuration you want:
Color
Storage & RAM

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

IDE DHURATASH
 
Nga 63,490 L
IDE DHURATASH

Green
Night Black
Storage & RAM
6GB+128GB | 8GB+256GB
LPDDR5+ UFS 3.1
*Available RAM and storage are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device.
Dimensions
Height: 163.2mm
Width: 75.95mm
Thickness: 7.7mm
Weight: 195g
Processor

Snapdragon®️ 870
CPU: Qualcomm®️ Kryo™ 585, Octa-core CPU
7nm manufacturing process
1x Prime core (A77-based), 3.2GHz
3x Gold cores (A77-based), 2.42GHz
4x Silver cores (A55-based), 1.8GHz
GPU: Qualcomm® Adreno™ 650 GPU
X55 modem for lightning-fast 5G connectivity

Display

120Hz 6.67“ AMOLED
2.76mm ultra-tiny DotDisplay
20:9, 2400×1080 FHD+
DCI-P3 100% (typ)
360Hz touch sampling rate
Up to 120Hz refresh rate
TrueColor
Dolby Vision
HDR10+
Brightness: 900 nits (HBM),1300 nits (peak)
Contrast ratio: 5000000:1
Sunlight display 3.0
360° Ambient Light Sensor
Corning® Gorilla® Glass 5
Supports MEMC
SGS Eye Care Display

Rear camera

64MP main camera with OIS

6P lens
f/1.79
1.4μm pixel(4-in-1 )

8MP ultra-wide camera

f/2.2
FOV 119°

2MP macro camera

f/2.4
1.75μm pixel

Rear camera video recording

4K 3840×2160 60fps
4K 3840×2160 30fps
1080p 1920×1080 at 60fps
1080p 1920×1080 at 30fps
720p 1280×720 at 30fps

Front camera
20MP front camera
f/2.45
Battery & Charging
4500mAh (typ) battery
67W turbo charging (67W In-box charger)
Security & Authentication
Side fingerprint sensor
AI Face Unlock
Network & Connectivity
Supports dual nano-SIM cards
Network bands:
2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz
3G: WCDMA:B1/2/4/5/6/8/19
4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/17/18/19/20/26/28
4G: LTE TDD: B38/40/41
5G*: Sub 6G:NSA&SA n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/77/78
*5G connectivity may vary based on region availability and local operator support.
Supports 4×4 MIMO
Wireless Networks
Bluetooth 5.2
Wi-Fi 6
Vibration motor

X-axis linear motor

NFC*
Supports Google Pay
*Availability varies by markets
Navigation & Positioning
GPS:L1+L5 | Galileo:E1+E5a
QZSS: L1+L5
Glonass: L1
Beidou: B1I+B2a
Navic
Audio
Dual speakers
Dolby Atmos®
Hi-Res Audio certified
Video

Supports HDR display when playing HDR10+ and Dolby Vision video content.

Sensor

Proximity sensor | Ambient light sensor | Accelerometer | Gyroscope | Electronic compass | Linear motor | IR blaster

Operation system

MIUI 13

Informacion mbi Paketimin

 

POCO F4
67W Adapter
USB-C Cable
SIM Eject Tool
Protective Case
Quick Start Guide 
Safety Information
Type-C to 3.5 mm Headphone Adapter

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim