Poco M4 Pro 5G

22,490 L

POCO M4 Pro 5G nga Xiaomi.

Vjen me bateri me kapacitet 5000mAhe cila ju mundëson karikim nga mëngjesi në mbrëmje pavarësisht se çfarë jeni duke bërë. Gjithashtu ky model është i pari i llojit të tij i cili suporton karikimin e shpejtë 33W. Poco M4 Pro ka  kamer kryesore 50MP dhe kamer selfie 16MP. Tani mund të ndiheni si profesionist të vërtetë në çdo foto që shkrepni fal modaliteteve dhe opsioneve të ndryshëm që ju ofrohen.

Choose according to the configuration you want:
Color
Storage & RAM

Cool Blue
POCO Yellow
Power Black
Storage & RAM

4GB+64GB, 6GB+128GB

LPDDR4X RAM + UFS 2.2 storage
Expandable storage up to 1TB

* Available storage and RAM are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device.

Dimensions

Height: 163.56mm
Width: 75.78mm
Thickness: 8.75mm
Weight: 195g

Display

6.6″ FHD+ Dot Display
2400×1080 FHD+
Refresh rate: 90Hz
Touch sampling rate: Up to 240Hz
DCI-P3 wide color gamut
Sunlight display

Processor

MediaTek Dimensity 810

CPU: Octa-core CPU, up to 2.4GHz
GPU: ARM Mali-G57
6nm manufacturing process

Battery & Charging

5000mAh (typ) battery
33W Pro fast charging

Camera

50MP main camera

f/1.8

8MP ultra-wide angle camera

FOV 119°
f/2.2

Rear camera video recording

1080p 1920×1080 | 60fps, 30fps
720p 1280×720 | 30fps

16MP front camera

f/2.45

Security

Side fingerprint sensor

AI Face Unlock

Network & Connectivity

Dual SIM, dual standby: 5G+5G

Network bands:

Supports 5G/4G/3G/2G
5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78
4G:
FDD-LTE Band 1/2/3/4/5/7/8/12/17/20/28/32/66
TDD-LTE Band 38/40/41
3G: WCDMA Band 1/2/4/5/8
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz

* 5G connectivity may vary based on regional availability and local operator support.

Wireless Networks

Bluetooth 5.1

Navigation & Positioning

GPS: L1
Galileo: E1 | GLONASS: G1 | Compass: B1I

Audio

Dual speakers
3.5mm headphone jack

Vibration motor

X-axis linear motor

Sensors

Ambient light sensor | Gyroscope | Accelerometer | Electronic compass | IR blaster

Operating System

MIUI 12.5 for POCO, based on Android 11

Package Contents

POCO M4 Pro 5G / Adapter / USB Type-C Cable / SIM Eject Tool / Protective Case / Quick Start Guide / Warranty Card / Logo Sticker

Informacion mbi Paketimin

 

1 x POCO M4 Pro 5G 
1 x Adapter 
1 x USB Type-C Cable
1 x SIM Eject Tool
1 x Protective Case
1 x Quick Start Guide
1 x Warranty Card
1 x Logo Sticker

 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim