POCO X4 Pro 5G

Nga 37,990 L

Seria POCO X vjen me ekran AMOLED dhe mbështet DCI-P3. Gama e zgjeruar e ngjyrave prodhon detaje të pasura, të cilat ju japin pamje dhe ndjesi kinematografike. Qoftë duke shfletuar uebin ose duke luajtur lojëra, shpejtësia e rifreskimit me shpejtësi të lartë 120 Hz ju lejon të shijoni një përvojë të papërsëritshme.

Choose according to the configuration you want:
Color
Storage & RAM

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

IDE DHURATASH
 
Nga 63,490 L
IDE DHURATASH

Laser Black
Storage & RAM

6GB + 128GB, 8GB + 256GB

LPDDR4X RAM + UFS2.2 Storage

*Available storage and RAM are less than the total memory due to storage of the operating system and software pre-installed on the device.

Informacion mbi Paketimin

1 x Mobile Phone 
1 x Adapter
1 x USB Type-C Cable
1 x SIM Eject Tool
1 x Protective Case
1 x Quick Start Guide 

Garancia e Produktit

Produkti ka 2 vjet garanci.
Servisi i autorizuar: Mi.al

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim